بادی کارترز | تنوعی از رنگ و طرح، مناسب برای زندگی روزمره کودک دلبند شما

بادی کارترز | تنوعی از رنگ و طرح، مناسب برای زندگی روزمره کودک دلبند شما

بادی کارترز | تنوعی از رنگ و طرح و مناسب برای زندگی روزمره کودک دلبند شما

 

 

شاید هیچ قطعه ای از لباس به اندازه بادی برای نوزادان و کودکان دارای اهمیت نیست. بادیهای کارترز کارراه انداز ، کاربردی و در طیف گسترده ای از طرح ها موجودند که میتوان از آنها هم به عنوان لباسی در زیر لباسهای رویی و بیرونی استفاده نمود و حتی به خودی خود و به تنهایی قابل استفاده و بسیار کاربردی میباشند.

کارترز Carter’s سالهای زیادی وقت خود را صرف کامل کردن طراحی و دوخت بادی ها برای نوزادان و کودکان در هر سایز و اندازه ای کرده است که همواره بر راحتی کودک و کاربردی بودن آنها متمرکز میباشد. بر این اساس بادیهای پریمیوم اصل کارترز عرضه شده از سوی فروشگاه اینترنتی لباس نوزادی و کودک نی نی مارک، سالهاست که انتخاب اول آمریکاییها و مادران و پدران سراسر دنیا بوده و هست و برای شما عزیزان نیز میتوانند انتخاب اصلی برای فرزند دختر یا پسر نازنینتان باشند.

در ادامه چکیده ای از اصلی ترین مواردی که بایستی درخصوص بادیهای اورجینال کارترز بدانید آورده ایم :

 

 

بادی کارترز | تنوعی از رنگ و طرح و مناسب برای زندگی روزمره کودک دلبند شما

بادیهای تک کارترز ، ترکیبی بی نظیر : راحتی و عملکرد

اساسا بادیهای تک کارترز مناسب برای زندگی روزمره کودک طراحی و دوخته شده اند. در تولید بادی کارترز برای نرمی و کشسانی عالی از پارچه ای با جنس ۱۰۰٪ پنبه بنام پنبه آجدار استفاده شده است. پنبه آجدار نوعی جنس پارچه است که با استفاده از یک بافت خاص ایجاد می شود و بر روی پارچه سطحی ایجاد می کند که شامل خطوط یا دنده های برجسته است. این نوع پنبه را می توان در تعدادی از محصولات نساجی مختلف از لباس گرفته تا لوازم خانگی استفاده کرد. یکی از مزایای اصلی این قبیل پارچه ها این است که به راحتی تمیز می شوند و از همه مهمتر، جریان سالم هوا را که بسیار با اهمیت جهت تنفس پوستی نوزاد و کودک در طول شبانه روز میباشد، از طریق این نوع بافت امکان پذیر می کنند.

از دیگر ویژگیهای بارز بادیهای اورجینال کارترز این است که در تولید آنها از هیچگونه مواد حساسیت زا که منجر به خارش و التهابات پوستی بدن کودک شود استفاده نشده است.

 

بادیهای تک کارترز ، ترکیبی بی نظیر : راحتی و عملکرد

 

آنها هم کاربردی هستند و هم متفکرانه طراحی و دوخته شده اند. به عنوان مثال، مزیت یقه فرشته بودن این بادیهاست، که شانه ها برای لباس پوشانیدن آسان از ناحیه سر کودک، کاملا باز شده و سپس مجددا همپوشانی می کنند.

همچنین غالب سر آستین های بادی های آستین بلند کارترز در هر دو سایز preemie ( نوزاد زود متولد شده ) و NB ( نوزاد تازه متولد شده )، دارای قابلیت برگشتن و تبدیل شدن به دستکش هستند تا هم انگشتان کوچک نوزادان را گرم نگه دارند و هم کودک را از خراش دادن پوست صورت و بدن خود توسط ناخنهایش محافظت کنند.

 

 

بادیهای تک کارترز ، ترکیبی بی نظیر : راحتی و عملکرد

کارترز همچنین بادیها را عمدتا با دکمه های قابلمه ای در قسمت پایین و بعضا در قسمت بالا و کنار شانه ارائه مینماید.

کارترز حتی در سایزهای preemie ( نوزاد زود متولد شده ) آنها را برای هرچه راحت تر پوشاندن، با دکمه های قابلمه ای پلاستیکی ویژه تولید مینماید. اما چه فلزی و چه پلاستیکی، این دکمه های قابلمه ای محکمند و قادرند خودشان را در برابر دفعات متعدد پوشانده شدن و شستشوی بی شمار حفظ کنند.

و نکته با اهمیت دیگر این است که تمامی بادیهای کارترز قابل شستشو در ماشین لباسشویی هستند که این یک ضرورت برای لباسهای کودک است.

بادیهای اورجینال کارترز، طیف وسیعی از اندازه ها

چه اینکه کودک شما یک نوزاد تازه متولد شده باشد، یا اینکه با جهش رشد به سرعت به وضعیت کودک نوپا نزدیک می شود، بادیهای اورجینال کارترز ما برای رشد با آنها طراحی شده اند که در هشت سایز مختلف، از preemie تا ۲۴ ماه ارائه می شوند، بنابراین در هر سایز مورد نیاز شما در دسترس و قابل عرضه میباشند.

اما از آنجا که همه نوزادان با یک سرعت رشد نمی کنند و جثه بدنی کودکان در سنین مختلف ممکن است متفاوت باشد، لذا به هنگام خرید صرفا به سایز توجه ننمائید و برای انتخاب درست به جداول سایز هر مدل بادی و اندازه های درج شده در آنها که توسط تیم ما به دقت توسط  متر سانت زده شده اند و در داخل جداول مربوط به هر یک از بادیها بطور مجزا درج گردیده اند رجوع کرده و انتخاب خود را از روی این جداول انجام دهید.

 

بادیهای اورجینال کارترز، طیف وسیعی از اندازه ها

بادیهای کارترز ، تنوع سبک ها و طرح ها

شما می توانید بوسیله بادیهای کارترز کودک خود را با طیف گسترده ای از رنگها (از سفید تا سیاه و رنگهای تیره و روشن متنوع) و چاپهای مختلف (از حیوانات گرفته تا کامیون و یا نوشته های خاص) لباس بپوشانید.

بادیها به خودی خود بصورت تکی عالی هستند، اما همچنین میتوانند شروع خوبی به عنوان مکمل، برای پوشاندن با هر لباس کوچک بیرونی دیگری نیز باشند. فقط کافیست یک شلوار، شلوارک یا شورت به هریک از آنها اضافه کنید تا در عین سادگی ظاهری شیک و کاملاً جدید برای کودک شما ایجاد کنند.

فروشگاه اینترنتی نی نی مارک همواره طرحهای متنوعی از بادیهای اصل نوزادی و کودک کارترز را ارائه می دهد که هر کدام از آنها کاملاً قابل ست کردن و پوشاندن به همراه سایر لباسهای کوچولوی نازنین شما میباشند.

و از آنجا که آنها در سبک های آستین بلند ، آستین کوتاه و حتی آستین حلقه ای و رکابی هستند ، کودک شما در تمام طول سال راحت خواهد ماند.

عرضه بادیهای اورجینال کارترز … یک خرید عالی

ما در نی نی مارک می دانیم که هزینه های مراقبت و نگهداری از نوزادان و کودکان گران میباشد. به همین دلیل است که با عرضه بادیهای اورجینال کارترز که با قاطعیت از نظر کیفیت، تنوع  و قیمت مناسب، برترین برند پوشاک نوزادی و کودک میباشند، همواره اعتقاد داریم که شما با انتخاب این برند و خرید از ما خریدی عالی را در جهت حفظ منافع اقتصاد خانواده خود رقم زده اید.

 

به دنبال الهام بیشتر هستید؟ برند Carter’s

شما می توانید با انتخاب برند Carter’s از همان ابتدای تکاپو برای انتخاب و خرید لباسهای سیسمونی نوزاد در راهتان و مشاهده تک تک لباسها و بادیهای متنوع و رنگی رنگی چیده شده در کمد لباسهایش، کلی ذوق و حسهای غیرقابل وصف را تجربه کنید.  با از راه رسیدن مسافر کوچولوی نازنینتان و پوشانیدن بدن ظریف و لطیفش با بادیهای اصل کارترز، از همان ابتدا، اولین لحظات چشم گشودنش را جشن بگیرید و با ثبت اولین خاطرات حضور این فرشته کوچولوی آسمانی هیچگاه آن روز را فراموش نکنید!

لبخندها واگیر دارند و قابل سرایت، مخصوصا لبخند کودک دلبندتان که با خوش فرم ترین و شیک ترین بادیهای پریمیوم کارترز ملبس شده، با آن تنوع رنگ و طرحهای فانتزی کودکانه خاصش. بنابراین بدون شک با انتخاب آنها لبخندهای دلنشینی را برای خود و هر کسی که کوچولوی شما را در آن ببیند به ارمغان خواهید آورد.

در طی چند سال اول پیش رو ، بچه ها غیر قابل کنترل رشد می کنند و شما باید مرتبا کمد کودک کوچک خود را با سبک ها و اندازه های جدید بادیها پر کنید و به همین دلیل همواره داشتن بادیهای متنوع کارترز که با کیفیت و مناسب فصول مختلف سال میباشند و کودک شما را در طول روزها راحت، سلامت و شیک نگه می دارند ، فوق العاده خوب و امری ضروری است.

بنابراین از همان ابتدا می توانید توجه خود را به لحظات مهم تربیت و لذت بردن از وجود نازنین فرزند دلبندتان متمرکز کنید و به ما اجازه دهید از بقیه امور مراقبت کنیم.

با سپاس

نی نی مارک

درباره نویسنده

نی نی مارک

حامد یزدانی پور

منو