حریم شخصی

نی نی مارک ضمن احترامی که برای حریم شخصی شما کاربر محترم قائل است؛ برای خرید، ثبت نظر، ارسال صحیح سفارشات و یا استفاده از برخی امکانات و طرح های ویژه فروش وب سایت، اطلاعاتی نظیر آدرس، شماره تلفن، ایمیل و … را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را در این خصوص به کاربران خود ارائه دهد.

  • آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های ما  از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، نی نی مارک جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و نی نی مارک تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین نی نی مارک ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها(طرح های ویژه فروش) ، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

در صورتیکه کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه نی نی مارک را در قسمت پروفایل خود لغو نمایند.

توجه داشته باشید که شماره ۳۰۰۰۵۲۷۷۶۸۳۴۸۳  تنها شماره ای است که نی نی مارک جهت اطلاع رسانی وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه نی نی مارک از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان نی نی مارک ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام نی نی مارک است و در صورت دریافت چنین پیامکی، از شما کاربر گرامی خواهشمند است مراتب را جهت پیگیری قانونی به ninimark.ir@gmail.com اطلاع دهید.

شایان ذکر است که این شماره‌‌، سامانه ارسال پیامک است و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

 

  • نی نی مارک ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، نی نی مارک می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

 

  • حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

نی نی مارک هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

  • نی نی مارک همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی نی نی مارک و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.
  • در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های نی نی مارک ندارید٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.
  • نی نی مارک برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
منو