از طریق پست
از طریق الوپیک ( بنا به درخواست مشتری )
از طریق پست
از طریق تیپاکس ( بنا به درخواست مشتری )
1- بابت سفارشات تکمیل شده تا ساعت 11 صبح در همان روز کاری
2- بابت سفارشات تکمیل شده بعد از ساعت 11 صبح در اولین روز بعد کاری
همه روزه از ساعت 9 صبح لغایت 17
ارسال رایگان پستی
از طریق پست : 15 هزار تومان
از طریق الوپیک : با توجه به مسافت قبل از ارسال هزینه به مشتری اعلام خواهد گردید.
ارسال رایگان پستی
از طریق پست : 15 هزار تومان

از طریق تیپاکس : با توجه به متغیر بودن قیمت بر اساس مسافت و وزن بسته و ثابت نبودن آن برای نقاط مختلف کشور، پسکرایه میگردد و به هنگام تحویل کالادر مقصد، از مشتری گرفته میشود.

در زمان خريد از سايت نی نی مارک امكان پرداخت از طريق درگاه پرداخت امن زرین پال وجود دارد.
ارسالهای پستی 24 الی 48 ساعت
ارسال با الوپیک همان روز کاری
اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، آستارا، آمل، بابل، بابلسر، بندر انزلی، بوشهر، تبریز، خرم آباد، رشت، زنجان، ساری، ساوه، سبزوار، سمنان، سنندج، شاهرود، شهرکرد، عسلویه، قائم شهر، قزوین، قم، کاشان، کرج، کرمان، کرمانشاه، گرگان، مشهد، نوشهر، همدان، یزد
۴۸ تا ۷۲ ساعت

ایلام، بروجرد، تنکابن، چابهار، چالوس، رفسنجان، گنبد، مشکین شهر، ملایر، نیشابور
۴۸ تا ۷۲ ساعت

اندیمشک، اهواز، آبادان، بجنورد، بروجن، بناب، بندر امام، بندر عباس، بوکان، بیرجند، خرمشهر، خوی، دزفول، اندیمشک، زاهدان، سقز، سیرجان، شیراز، عجب شیر، قشم، کیش، گلپایگان، لاهیجان، ماهشهر، مراغه، ملکان، مهاباد، یاسوج
۴۸ تا ۷۲ ساعت

شهرهای دیگر
زمان تحویل کالا در شهرهای دیگر ۳ تا ۵ روز کاری و صرفا با پرداخت آنلاین امکان پذیر است.

شرایط و روش بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های نی نی مارک بوده است و نی نی مارک در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. کلیه کالاها پیش از ارسال توسط کارشناسان واحد کنترل کیفیت از نظر سالم بودن و نداشتن عیب و نقص ظاهری کاملا کنترل گردیده و سپس آماده ی ارسال میگردند اما با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

شرایط بازگرداندن کالا

استفاده از ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟
 • اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.
نی نی مارک عودت کالای خریداری شده توسط شما مشتری محترم را در صورت وجود هرگونه مغایرت با کالای درخواستی تضمین مینماید.
شرایط
– در خصوص کالاهایی “غیر از لباس”، اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی آن، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به نی نی مارک بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
-  در صورتی که کارشناسان ما ایراد کالا را تایید نکنند، هزینه ارسال کالا به مشتری قابل بازگشت نخواهد بود و عودت مجدد کالا به مشتری مشمول هزینه برای مشتری خواهد گردید.
 • اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.
- اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارش نی نی مارک (شماره تلفن 674 70 768 - 021 ) اطلاع داده شود.
- اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، بایستی به محض دریافت کالا انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.
-  در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.  
* لازم به ذکر است کالاهایی همچون پوشاک نوزاد و کودک و همچنین کلیه کالاهای آرایشی – بهداشتی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نظیر حساسیتها و اگزومای پوستی نمی توانند بازپس داده شوند، از شمول این بند خارج هستند و صرفا در صورتیکه سفارش مشتری هنوز از انبار وبسایت نی نی مارک خارج نشده باشد امکان انصراف یا تعویض مقدور است و در صورت ارسال شدن دیگر به هیچ وجه این امر امکان پذیر نمی باشد.
- لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
- همچنین در صورت انصراف از خرید، کلیه هزینه های مربوط به برگشت کالا به عهده مشتری خواهد بود.
 • اگر سایز کالا مناسب نباشد.
-  با توجه به درج اطلاعات دقیق سایز هر مدل در جداول سایز تک تک مدلهای موجود بر روی سایت، در این خصوص به هیچ عنوان امکان تعویض وجود ندارد.  
کدام کالاها قابل تعویض نیستند؟
-  کلیه لباس های نوزادی و کودک و همچنین کلیه کالاهای آرایشی - بهداشتی به دلیل مسایل بهداشتی نظیر حساسیتها و اگزومای پوستی به هیچ وجه قابل تعویض نمیباشند.
- لباس های زیر مانند شورت های بچه گانه به دلیل مسایل بهداشتی قابل تعویض نیستند.
  وضعیت تحویل کالاهای قابل تعویض چگونه باید باشد ؟
- انواع پاپوش در شرایطی که کفی پاپوش سالم و تمیزبوده، خط خوردگی و تا شدگی و از بین رفتن بوی طبیعی آن اتفاق نیفتاده باشد، قابل تعویض هستند.
  کالا را چطور ارسال کنم؟
-  لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش به شماره 674 70 768 – 021  تماس حاصل فرمائید.
-   از ارسال کالا بدون هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش نی نی مارک " جدا "  خودداری نمائید.
- بازگشت کالا صرفا با هماهنگی کارشناسان خدمات پس از فروش میسر خواهد بود.
- برای ارسال کالاهایی که در جعبه اصلی خودشان عرضه میگردند، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود.
  توجه :
لازم است کارتن و جعبه اصلی کالا نگهداری شده و از دور ریختن آن جدا خودداری گردد. استفاده از سرویس ضمانت بازگشت کالا تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود و در صورت لزوم، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته و آن را ارسال نمائید.
-  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید و در داخل بسته پستی قرار دهید.)
- فاکتور خرید و رسید پستی بایستی حتما بهمراه کالا ارسال گردد.
- اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، از پیش فاکتور ایمیل شده، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید و به همراه بسته ی پستی ارسال نمائید.
-  در صورتی که ساکن سایر شهرها به غیر از تهران هستید، برای بازگرداندن کالا حتما از پست سفارشی استفاده کنید.
لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست سفارشی به عهده مشتری است و نی نی مارک تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد؛ ولی هزینه پست سفارشی با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های مجموعه، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.
از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان حتما رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.
هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟
 • اگر ایراد، آسیب دیدگی و یا وجود مغایرت فنی به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش نی نی مارک برسد، هزینه‌های ارسال به عهده نی نی مارک است.
 • برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به نی نی مارک ارسال شود.
 • در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان نی نی مارک ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.
  پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟
 • کارشناسان خدمات پس از فروش نی نی مارک ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان نی نی مارک تایید شود،کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با کالای دیگری جایگزین کند.
لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ نی نی مارک بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، نی نی مارک تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.
 • اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و نی نی مارک در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا   - درج شده در فاکتور - را  به مشتری می‌پذیرد.
 • پس از دریافت و پذیرش کالا توسط نی نی مارک، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، تا حداکثر یک هفته زمان خواهد برد.
 • از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
 • ملاک عمل و اقدام نی نی مارک ، نظر کارشناسان پشتیبانی و خدمات پس از فروش است.
  درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهم؟
کافیست با شماره تلفن 674 70 768 (021) واحد پشتیبانی تماس بگیرید؛ کارشناسان ما در تمامی روزهای کاری هفته از ساعت 10 صبح لغایت 5 عصر  یکسره آماده پاسخگویی به شما عزیزان میباشند.
  با سپاس نی نی مارک

نی نی مارک ضمن احترامی که برای حریم شخصی شما کاربر محترم قائل است؛ برای خرید، ثبت نظر، ارسال صحیح سفارشات و یا استفاده از برخی امکانات و طرح های ویژه فروش وب سایت، اطلاعاتی نظیر آدرس، شماره تلفن، ایمیل و … را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را در این خصوص به کاربران خود ارائه دهد.

 • آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های ما  از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، نی نی مارک جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و نی نی مارک تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین نی نی مارک ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها(طرح های ویژه فروش) ، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

در صورتیکه کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه نی نی مارک را در قسمت پروفایل خود لغو نمایند.

توجه داشته باشید که شماره ۳۰۰۰۵۲۷۷۶۸۳۴۸۳  تنها شماره ای است که نی نی مارک جهت اطلاع رسانی وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه نی نی مارک از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان نی نی مارک ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام نی نی مارک است و در صورت دریافت چنین پیامکی، از شما کاربر گرامی خواهشمند است مراتب را جهت پیگیری قانونی به ninimark.ir@gmail.com اطلاع دهید.

شایان ذکر است که این شماره‌‌، سامانه ارسال پیامک است و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

 

 • نی نی مارک ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، نی نی مارک می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

 

 • حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

نی نی مارک هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

 • نی نی مارک همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی نی نی مارک و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.
 • در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های نی نی مارک ندارید٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.
 • نی نی مارک برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
منو