شرایط و مقررات به اشتراک گذاری عکس

آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۶/۰۶

ما همواره از دریافت عکس های شما هیجان زده و سپاسگزاریم، اما می خواهیم قبل از شروع به اشتراک گذاری، به برخی نکات و قوانین توجه داشته باشید.

 

لطفا این شرایط را قبل از ارسال هر عکس به سایت نی نی مارک با دقت مطالعه فرمائید.

مهم ! : توجه داشته باشید که شما با ارسال عکس و اطلاعات فرزندتان برای ما، ضمن اذعان به دارا بودن اجازه ی ارسال این عکس و نیز صحت اطلاعات ارسالی، موافقت خود را جهت استفاده ما از عکس و اطلاعات ارسالی شما بر روی وبسایت “ نی نی مارک ” ، پیج اینستاگرام ” Ninimark.ir  ” ، صفحه آپارات نی نی مارک، پیج اینستاگرام ” کارترزایران ” و نیز سایر موارد اعلام نشده در این متن که مورد استفاده ی تبلیغاتی برای ما دارد، اعلام میدارید؛ صرف نظر از اینکه شما جزو کاربران وبسایت نی نی مارک هستید یا خیر.

بدینوسیله شما متعهد میشوید که از ارسال هرگونه عکس مربوط به دیگران اجتناب نمائید و در صورت مبادرت به این امر، در صورت بروز مشکل و شکایت توسط صاحب قانونی عکس، حق هر گونه اقدام قانونی از سوی صاحب واقعی عکس و سایت نی نی مارک در این مورد محفوظ میباشد.

 

فرم ارسال تصاویر :

درج کامل اطلاعات تمامی قسمتهای ستاره دار ( * ) فرم ارسال تصاویر با هدف درج قسمتی از این اطلاعات در زیر عکس کودک نازنین شما و نیز اطلاع رسانی های لازم در زمانهای مقتضی به شما الزامی میباشد.

 

شرایط عکسهای ارسالی :

۱ – عکس ارسالی شما الزاما نبایستی در آتلیه گرفته شده باشد اما دارا بودن کیفیت لازم جهت درج در گالری تصاویر ضروری میباشد و درصورت نداشتن کیفیت مناسب با کمال احترام، از قرار دادن آن بر روی سایت معذوریم.

۲ – شما میتوانید عکسهای خود را در داخل محیط منزل و یا فضای باز گرفته و برای ما ارسال نمائید و در این خصوص محدودیتی ندارید.

۳ – به علت رعایت مقررات و موازین انتشار مطالب در وبسایتها و شبکه های اجتماعی از قرار دادن عکسهای نامناسب معذوریم.

۴ – خواهشمند است از ارسال عکسهایی که تار یا تاریک هستند جدا اجتناب نمائید.

۵ – عکس ارسالی بایستی فاقد هرگونه لوگو، نام تجاری، تبلیغات و … باشد.

 

زمان قراردادن عکس ها در گالری :

عکس ارسالی از سوی شما به محض دریافت در ساعات کاری مورد پردازش قرار گرفته و در صورت نداشتن ایرادی خاص، پس از قرار دادن در فرمت مناسب، بر روی گالری تصاویر سایت قرار داده خواهد شد. ( این فرآیند با توجه به تعدد عکسهای دریافتی امکان دارد کمی طول بکشد که از شما پیشاپیش کمال صبر و حوصله را خواستاریم ).

 

در صورت هرگونه تغییر در شرایط و مقررات فوق، شرایط به روز شده با ذکر آخرین تاریخ بروز رسانی در همین قسمت قرار داده خواهد شد و شما می توانید پس از چک کردن « آخرین تاریخ بروزرسانی» که در بالای همین صفحه نشان داده شده و مطالعه مجدد آن نسبت به ارسال و یا عدم ارسال تصویر کودکتان اقدام نمائید.